Jesteśmy na topie! Parę słów o rankingu największych polskich dealerów

Każdego roku dealerzy samochodowi z całego kraju czekają na wyniki rankingu, który wspólnie tworzą firma DCG Dealer Consulting oraz Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego Samar. Kilka dni temu już po raz dwunasty ogłoszono listę pięćdziesięciu największych i najlepszych dealerów w Polsce,“TOP 50”.

Wciąż jesteśmy na sprzedażowym szczycie!

Okazuje się, że rok 2018 należał do Grupy Krotoski-Cichy! Po raz piąty z rzędu zdobyliśmy tytuł największego dealera w Polsce, sprzedając w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy 25 222 samochodów.

Rośniemy w siłę

W porównaniu z ubiegłymi latami zwiększyliśmy przewagę nad konkurencją z 2500 do ponad 4000 sprzedanych aut. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie Wasze zainteresowanie naszą ofertą i nowymi modelami, które w minionym roku wprowadziła każda z marek: Volkswagen, Skoda i Seat. Ogromnie nas cieszy to, że to właśnie u nas tak wielu z Was znalazło idealne auto dla siebie. Miło jest być pierwszym wyborem 😉

Udany debiut

W tym roku po raz drugi ogłoszono również listę największych dealerów aut używanych. Miło nam poinformować, że i ten tytuł należy do nas! Pierwsze miejsce zdobyliśmy dzięki sprzedaży 5 907 aut.

Dziękujemy!

Wszelkie wyróżnienia i nagrody sprawiają nam przyjemność, ale największą radość odczuwamy, kiedy wyrazy uznania pochodzą od naszych klientów. W ten sposób dajecie nam siłę do tego, abyśmy każdego dnia byli dla Was coraz lepsi!