Przegląd oferty wyprzedażowej: Škoda, Volkswagen, SEAT

Koniec roku zawsze wiąże się z pojawieniem się wyjątkowo korzystnych ofert, jeśli chodzi o samochody pochodzące z danego rocznika. Nie inaczej jest w tym roku: podpowiadamy, na jakie modele szczególnie warto zwrócić uwagę.

ŠKODA

W przypadku Škody wyprzedaż dotyczy wszystkich modeli znajdujących się w ofercie, jednak na największe upusty, sięgające nawet 14 tysięcy złotych, możemy liczyć w przypadku Octavii, Karoqa, Rapida i Superba. Dodatkowo klienci mogą liczyć na otrzymanie w standardzie Gwarancji Mobilności, która oferuje im darmową pomoc w przypadku niespodziewanych sytuacji uniemożliwiających dalszą podróż.

Osoby zainteresowane kupnem Skody mogą także wybrać Pakiet Przeglądów, dzięki któremu przez cztery lata od zakupu auta nie będą musieli płacić za żaden z obowiązkowych przeglądów. Warto jednak pamiętać, że wspomniany Pakiet obowiązuje wyłącznie do określonego limitu kilometrów – 60 lub 120 tysięcy.

VOLKSWAGEN

Decydując się na zakup Volkswagena, rabaty w przypadku modeli takich jak Arteon, Sharan czy Passat oscylują wokół kwoty 20 tysięcy złotych. Oferta promocyjna dotyczy jednak wszystkich samochodów z oferty producenta, zatem niezależnie od tego, jaki model nas interesuje, możemy liczyć na jakiś upust cenowy. Dokładną listę samochodów, które są dostępne w zasadzie od ręki, znajdziemy na stronie Volkswagena.

SEAT

W Seacie oferta promocyjna dotyczy samochodów z rocznika 2019 – decydując się na zakup wozu w przedsprzedaży zyskujemy nawet do 11 tysięcy złotych upustu, a także pięcioletnią gwarancję. Dokładna kwota rabatu zależy od konfiguracji danego modelu, jednak już teraz można stwierdzić, że każdy kupujący może liczyć na specjalny rabat.

Niezależnie od tego, która marka interesuje nas najbardziej, warto rozważyć wszystkie propozycje cenowe, ponieważ prezentowane przez producentów oferty są niebywale korzystne i pozwalają na zakup ciekawie skonfigurowanego auta w przystępnej cenie. Tym bardziej radzimy się spieszyć, bo samochodów w promocji z minuty na minutę jest coraz mniej!