Walentynki ze Skodą: fotorelacja

Święto zakochanych już za nami. Zobaczcie jak je celebrowaliśmy. Mamy dla Was krótką fotorelację. W tym roku nie tylko zadbaliśmy o romantyczny wystrój naszego salonu, ale również o upominki dla zakochanych. Razem z Radiem Eska Info Poznań wyjechaliśmy na ulice Poznania z bagażnikami pełnymi róż oraz gadżetów i rozdawaliśmy je napotkanym parom. Wszystko po to, by umilić im ten dzień i wspomóc w wyznawaniu uczuć. 

Dla osób, które nie śledzą naszych social mediów, zamieszczamy krótki filmik zapowiadający całe wydarzenie.

Przed organizacją całej akcji zadbaliśmy o odpowiednią oprawę naszych aut, ozdobiliśmy je kolorowymi magnesami w kształcie serc i amorów. Dzięki temu mogliście widzieć nas z daleka.

Auta wyjechały z naszego salonu już około godz. 10:00. Aby pomieścić tak duże ilości kwiatów, które przygotowaliśmy musieliśmy wybrać największe z naszych aut, czyli Kodiaqa i Karoqa. O tym w jakiej lokalizacji się znajdujemy informowaliśmy na bieżąco na antenie Radio Eska Info Poznań. Byliśmy między innymi na Jeżycach, Grunwaldzie, w City Parku, w centrum miasta, w Posnanii i Starym Browarze.

Jednym z naszych dłuższych postoi był właśnie Stary Browar.  Zaparkowaliśmy tam auta i czekaliśmy na przechadzające się w pobliżu pary.

Udało nam się znaleść kilka, które zapozowały nam do zdjęć.

Całą akcję uważamy za bardzo udaną. Osoby obdarowane kwiatami i innymi upominkami były naprawdę pozytywnie zaskoczone. A co najważniejsze, pomogliśmy w wyznawaniu uczuć, co wydaje się czymś łatwym, ale tylko w teorii 😉 I choć już po Walentynkach życzymy wszystkim zakochanym duuużo miłości i więcej śmiałości w wyznawaniu swoich uczuć również na co dzień.

Poniżej krótki filmik o tym, że warto walczyć…

To historia miłosna pary, która zwyciężyła w konkursie, który również współorganizowaliśmy w ramach naszej walentynkowej akcji. Wygraną była kolacja w restauracji CUCINA.