Wielki Test Salonów 2019 – sukces Škoda Centrum Poznań

W maju i czerwcu br. tajemniczy klienci odwiedzili większość salonów samochodowych w Polsce. Audytorzy incognito oceniali wszystkie aspekty funkcjonowania salonu i jego pracowników. Z dumą ogłaszamy, że salon Škoda Centrum Poznań zdobył miano wzorowego!

Wielki Test Salonów 2019

Auto Świat, przy współpracy z firmą badawczą Kantar, przeprowadził już po raz 16. Wielki Test Salonów. To rzetelne i obiektywne badanie jest najlepszym miernikiem tak dla dealerów oraz importerów, jak i klientów. Salony oceniane są w trzech głównych kategoriach, a mianowicie: Obsługa klienta (62,5% oceny łącznej), Jazda testowa (25% oceny łącznej) oraz Organizacja salonu (12,5% oceny łącznej). Audytorzy po każdej wizycie wypełniali pięciostronicowy formularz z siedemdziesięcioma pytaniami. Kryteriów jest sporo i są bardzo wymagające, dzięki czemu przekładają się na jak najbardziej obiektywną ocenę salonu i jego pracowników.

W tym roku tajemniczy klienci odwiedzili aż 359 autoryzowanych salonów 22 firm motoryzacyjnych, w tym 5 marek premium i 17 popularnych. Jest to jedno z największych tego typu badań na naszym rynku motoryzacyjnym, od lat cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Škoda znalazła się wśród 5 najpopularniejszych marek, które uzyskały noty powyżej 90%! Przodowała także wśród firm importerskich, gdzie Auto Świat naliczył najwięcej, bo aż 8 wzorowych salonów.

Škoda Centrum Poznań to salon na medal

Salon Škoda Centrum Poznań przeszedł Wielki Test śpiewająco, kończąc go z maksymalnym wynikiem 100%! Najwyższa nota oznacza, że nasz salon spełnia wszystkie wymogi pod względem funkcjonalności, a pracownicy potrafią profesjonalnie zadbać o każdego, nawet najbardziej wybrednego klienta. Bez fałszywej skromności przyznajemy, że Wielki Test Salonów to miłe potwierdzenie naszych kompetencji i jakości obsługi. W salonie Škoda Centrum Poznań klienci mogą czuć się komfortowo i korzystać z pomocy oraz wiedzy wykwalifikowanych sprzedawców. Dokładamy wszelkich starań, by obsługa przedsprzedażna i serwisowa była profesjonalna, a każdy detal dopracowany do perfekcji. Wszystkich nas łączy chęć nieustannego rozwoju i doskonalenia umiejętności oraz wspólny cel – zadowolenie klienta. 

Organizatorom Wielkiego testu Salonów 2019 dziękujemy za docenienie naszych starań, a Klientom za zaufanie, którym nieustannie nas obdarzają.