Jak kupić Volkswagena on-line?

Zdrowie i bezpieczeństwo potencjalnych nabywców aut jest dziś najwyższym priorytetem. Dlatego swojego Volkswagena możecie wybrać bezpiecznie i komfortowo bez wychodzenia z domu. Koncern Volkswagen dokłada wszelkich starań, aby ograniczyć ryzyko związane z rozprzestrzenianiem się pandemii koronawirusa. Wdrażane są liczne działania zapobiegawcze, zdalna obsługa klienta poprzez kontakt telefoniczny i mailowy, możliwość wideorozmowy oraz prezentacji pojazdów znajdujących się w salonie.

Nie musisz rezygnować z zakupu wymarzonego auta – przez Internet też można…

Koncern Volkswagen, podobnie jak pozostałe marki, został zmuszony do rezygnacji z obecnego sposobu sprzedaży swoich aut. Teraz swój wymarzony samochód możesz wybrać bezpiecznie, bez opuszczania czterech ścian. Projekt szybko się rozwija, a oferta samochodów dla klientów biznesowych oraz indywidualnych dostępnych za pośrednictwem internetu rośnie. Podobne działania podjęła również Škoda, Seat i wiele innych wiodących marek.

Ciesz się wymarzonym Volkswagenem, bez wychodzenia z domu!

Wystarczy, że skontaktujecie się z naszymi doradcami w dogodny dla Was sposób, mailowo lub telefonicznie, a my przygotujemy prezentację on-line wybranego modelu oraz ofertę dopasowaną do Waszych potrzeb. Nasi pracownicy są przeszkoleni i doskonale przygotowani do takiego typu sprzedaży.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: https://wyszukiwarka.centrumpoznan.pl/oferta/volkswagen/?

Samochód dostarczymy prosto pod Wasze drzwi!