Gadżety i akcesoria Volkswagena gwarancją udanej wycieczki

Samochód jest Waszą pasją? Nic dziwnego, że chcecie, aby doskonale się prezentował, a jednocześnie zachwycał funkcjonalnością, był bezpieczny i niezawodny w każdej sytuacji. Jakie akcesoria wybrać, by osiągnąć zamierzone rezultaty?

Volkswagen oferuje pełną gamę gadżetów i akcesoriów, dzięki którym możecie dostosować auto do Waszych upodobań. Od sportowych dodatków, po designerskie akcesoria stworzone specjalnie dla Waszych czterech kółek, w pełni przetestowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Dość ciężko jest wybrać z tak szerokiej gamy, dlatego dziś podpowiemy Wam, które z nich są najbardziej przydatne.

Zaczynamy od bagażnika na rowery

To jedyny słuszny wybór dla osób, które chcą zabrać ze sobą rower prawie w każde miejsce. Volkswagen dysponuje różnego rodzaju bagażnikami, zarówno dachowymi, jak i montowanymi na hak czy klapę bagażnika.

Zajrzyjcie na stronę https://vw-sklep.pl/transport wybierzcie swojego dealera Grupa Cichy-Zasada Oddział Centrum Poznań i zamówcie.

Jaki bagażnik wybierzecie, żeby Wasz ukochany jednoślad podróżował z Wami? Bez względu na wybór, pamiętajcie o złożeniu i zamontowaniu go zgodnie z dołączoną instrukcją.

Box dachowy

Warto mieć?

Bagażnik dachowy jest jednym z najbardziej pożądanych akcesoriów, szczególnie, gdy wyjeżdżacie na wakacje z całą rodziną.  Nie macie gdzie zapakować wszystkich walizek i plecaków? Volkswagen pomyślał i o tym. Zajrzyjcie na stronę https://vw-sklep.pl/listing?phrase=box+dachowy wybierzcie swojego dealera Grupa Cichy-Zasada Oddział Centrum Poznań i zamówcie.

Bagażnik dachowy musi być odpowiednio dopasowany do samochodu. Jeżeli mocowanie będzie źle dobrane, bagażnik może się odczepić od pojazdu w czasie jazdy i spowodować spore zagrożenie na drodze. Kupując box dachowy zwróćcie uwagę na:

  • jego wymiary – nie może przesłaniać widoczności z przodu ani blokować możliwości otwarcia tylnej klapy bagażnika,
  • sposób montowania – montaż w rowku T belek aluminiowych, montaż za pomocą łapek sterowanych pokrętłami oraz montaż za pomocą obejm w kształcie litery U,
  • nośność dachu Waszego auta,
  • dodatkowe ułatwienia, czyli obustronne otwieranie,
  • ważne jest również wykończenie.

Fotelik samochodowy dla Waszych pociech

Każdy rodzic chce, aby jego dziecko jeździło w foteliku, który jest bezpieczny. Bezpieczny, czyli jaki? Odpowiednio dobrany pod względem kategorii wagowej, posiada ocenę 5 lub 4 w testach zderzeniowych oraz jest dopasowany do Waszego dziecka. Jeśli chcecie, aby Wasze dziecko było bezpieczne podczas podróży, przyjedźcie do nas…pomożemy Wam wybrać najlepszy fotelik dla maluszka. Możecie to zrobić również korzystając ze strony https://vw-sklep.pl/foteliki-dzieciece wybierzcie swojego dealera Grupa Cichy-Zasada Oddział Centrum Poznań i zamówcie.

Czas na piknik

Lato to czas, który coraz więcej i chętniej spędzamy na świeżym powietrzu. Słońce, bezchmurne niebo, to tylko niektóre elementy, które zachęcają do piknikowania. Aby wypad za miasto był udany pamiętajcie, aby zabrać ze sobą kilka niezbędnych gadżetów. Zajrzyjcie na stronę https://vw-sklep.pl/ wybierzcie swojego dealera Grupa Cichy-Zasada Oddział Centrum Poznań i zamówcie.

Poniżej wybraliśmy dla Was niektóre z nich:

Pokonywanie kilkuset kilometrów w wielu przypadkach nie należy do przyjemności. Aby poprawić komfort i bezpieczeństwo podróżowania oraz ułatwić sobie dotarcie do celu, warto zaopatrzyć się wcześniej w różnego rodzaju gadżety i akcesoria.

No to w drogę…

Udanych wakacji;)