Dzień Dziecka tuż, tuż

Pierwszy czerwca już niedługo… Wiecie, co podarujecie swoim dzieciom w prezencie??? Mamy kilka fajnych pomysłów, które ucieszą nie tylko dla fanów motoryzacji 🙂 Pamiętajcie jednak, że prezent to nie wszystko i potrzebne jest jeszcze coś innego… wspólnie spędzony czas. W tym dniu dziecko powinno być numerem JEDEN i znajdować się w centrum zainteresowania całej swojej rodziny. Co zrobić, aby TEN DZIEŃ był naprawdę niezwykły, wspaniały i niezapomniany? Przeczytajcie poniższy artykuł.

Co zrobić, by Wasza pociecha poczuła wyjątkową atmosferę tego dnia?

Naleśniki z borówkami i nutellą na pewno w tym pomogą. Podane do łóżka przez uśmiechniętą mamę lub tatę zdziałają cuda;)

Upominek, z którego dzieci będą cieszyć się jeszcze przez wiele dni

Volkswagen pamięta nawet o swoich najmniejszych fanach. Zajrzyjcie na strony https://vw-sklep.pl/lifestyle lub https://vwdostawcze-sklep.pl/katalog/654,1,kolekcja-t1 wybierzcie swojego dealera Grupa Cichy-Zasada Oddział Centrum Poznań i zamówcie. Wybór jest naprawdę szeroki: modele samochodów, zestawy Playmobile VW, zegary, torby, worki sportowe i wiele innych.

A co potem…?

Wycieczka

Dzieciaki kochają podróże. Zaplanujcie przejażdżkę Waszym Volkswagenem w miejsce, które wywoła wiele pozytywnych przeżyć. Może to być na przykład wycieczka do ZOO. Dzieciaki, zarówno małe jak i duże kochają zwierzęta, dlatego wyprawa do ogrodu zoologicznego może okazać się strzałem w dziesiątkę. Jeżeli nie chcecie stać w długiej kolejce do kasy biletowej, kupcie wcześniej bilet przez Internet.

Rowerowo

Posiadacie już bagażnik rowerowy? Jeżeli nie to może nadszedł odpowiedni czas, aby o tym pomyśleć. Volkswagen posiada ofertę bagażników, w której nawet najbardziej wymagający znajdą coś dla siebie. Jeżeli tak, zapakujcie rowery i wybierzcie się na wycieczkę, koniecznie całą rodziną. Może w Waszej okolicy są jakieś piękne i urokliwe miejsca, które Wasze dziecko szczególnie lubi. Postoje możecie urozmaicić liścikami lub małymi prezencikami ukrytymi wcześniej na trasie wycieczki. Do tego musicie się jednak wcześniej przygotować. Ważne, żebyście starannie przygotowali taką trasę i dostosowali stopień trudności do wieku dzieci. Im młodsze szkraby, tym częściej zaplanujcie postoje.

Piknik

Tak, jak najbardziej, jeżeli oczywiście pogoda na to pozwoli. Wybierzcie miejsce poza zatłoczonym miastem, na przykład jezioro, rzekę, a może leśną polanę. Obowiązkowy ekwipunek to oczywiście wypchany po brzegi kosz piknikowy, koc, piłka, skakanka, badminton, ulubiona zabawka i ewentualnie kurtka przeciwdeszczowa lub parasol, bo nigdy nic nie wiadomo… Nie macie się w co zapakować. Volkswagen pomyślał i o tym. Zajrzyjcie na https://vwdostawcze-sklep.pl/katalog/654,1,kolekcja-t1 wybierzcie swojego dealera Grupa Cichy-Zasada Oddział Centrum Poznań i zamówcie.

Na takim pikniku bawcie się, śmiejcie i wygłupiajcie. Zawody sportowe z rodzicami, skoki w workach czy gra w piłkę. Tylko pamiętajcie, kto ma wygrać;) Wasze dziecko będzie na pewno zachwycone, a i może Wy przez chwile poczujecie się jak beztroski maluch.

A co robić, jeżeli będzie padał deszcz??? Wtedy wdrażamy plan B, czyli…

Seans filmowy albo domowy teatrzyk

Możecie wybrać się do kina lub zorganizować seans filmowy w domu z małymi przekąskami. Młodsze dzieci na pewno ucieszy przygotowany przez Was teatrzyk. Nie zapomnijcie, że oprócz sztuki tak samo ważne jest przygotowanie kasy biletowej, widowni, sceny, a nawet szatni. Warto też pomyśleć o odpowiednim przebraniu, no i oczywiście dekoracjach. Najmłodsi milusińscy uwielbiają takie zabawy. Najważniejsze, że spędzicie wspólnie czas i będziecie się dobrze bawić. 

Disco, disco… z konkursami

A nawet bal, dla Księżniczek i Królewiczów. Musicie tylko zorganizować muzykę, odpowiednie kostiumy i małe co nieco do przegryzienia i picia. A może bal przebierańców, podczas którego dorośli przebiorą się za dzieci, a dzieci za dorosłych. Warto pomyśleć o urozmaiceniu zabawy konkursami. Jakimi? Wszystkimi jakie wpadną Wam do głowy. Muzyczne, plastyczne czy tańca. Najważniejsze, aby każdy uczestnik poczuł, że wygrywa, więc niezależnie od zajętego miejsca, każde dziecko powinno zostać nagrodzone. Możecie na przykład wcześniej przygotować dyplomy. Dobra zabawa gwarantowana!

Domowa cukiernia

Wspólne wypieki, takie jak czekoladowe muffinki z kolorową posypką, bezy w tęczowych kolorach, czy ogromne desery lodowe z mnóstwem bitej śmietany i truskawkami, mogą być spełnieniem marzeń zarówno dla tych mniejszych, jak i większych pociech.

Ważne: cokolwiek wybierzecie, spędźcie czas bez pośpiechu, strofowania i poprawiania malucha. Z dzieciakami nie trzeba koniecznie zajmować się czymś niezwykłym, żeby było świetnie: WYSTARCZY TYLKO BYĆ RAZEM!